Medlemmer i Ås Rotary september 2017

Fornavn Etternavn Adresse Sted Mobiltelefon  E-post
Oluf Aalde Drottveien 6 1430 Ås 47-95200994 olufa@online.no
Kjell Aksnes Moerveien 8B 1430 Ås 47-98654718 kjell.aksnes@gmail.com
Anne Bratberg Rådhusplassen 25 1430 Ås 47-98654718 annek.bratberg@gmail.com
Per-Einar  Brustad Solbergskogen 18A 1406 SKI 47-95046555 per-einar.brustad@hotmail.com
Ola By Moervn. 13A 1430 Ås 47-92098438 ola55by@gmail.com
Odd Byre Gamle Kroervei 93 1435 Ås 47-90785908 odd.byre@frisurf.no
Livia Costa Kramer Dysterbråtan 2 1435 Ås 47-90952950 livia.costa.kramer@gmail.com
Lars Olav Eik Skogvn. 4 1433 Ås 47-48222005 lars.eik@nmbu.no
Stein Fyksen Langbakken 44 1434 Ås 47-90190701 sfyk@online.no
Hans Ragnar Gislerød Raveien 6b 1430 Ås 47-97526265 hans.gislerod@nmbu.no
Hanne Marit Gran Utveien 24B 1433 Ås 47-95020771 hmgran@online.no
Lissi Hansen Paralellen 24 Pb 89 1431 Ås 47-97083021 lissihan@online.no
Harald B. Hansen Raveien 6c 1430 Ås 47-90754807 hbhan@frisurf.no
Sidsel Konttorp Haugen Rogneveien 7 1430 Ås 47-90664607 sidhaug@icloud.com
Gerd Hissingby Skogveien 37 1433 Ås 47-47304129 gerd.hissingby@gmail.com
Olav Hjeljord Høgskoleveien 17 1433 Ås 47-48258200 olav.hjeljord@nmbu.no
Halvor Holtestaul Bregnevn. 18 1433 Ås 47-90751294 holtest@online.no
John Einar Høsteland Moerveien 16 1430 Ås 47-48866809 jhost@online.no
Petter Jenssen Rastadbakka 72 2730 Lunner 47-91377360 petter.jenssen@nmbu.no
Ivar Thorkild Jørgensen Bregneveien 14 1433 Ås 47-91319451 ivarjorg@online.no
Ole-Ludvik Kleven Landåskollen 18 1430 Ås 47-90844128 olkaas@online.no
Fred Arne Kramer Raveien 10D 1430 Ås 47-48365846 f.a.kramer@hotmail.com
Ingrid Langdalen Landåskollen 12 1430 Ås 47-97179615 inlangd@online.no
Gro Medlien Brekkeveien 5c 1430 Ås 47-97081547 Gro.medlien@norges-bank.no
Hans-Olav Moen Liavn. 45 1435 Ås 47-48119225 hans.olav.moen@me.com
Egil Oddvar Molteberg Rådhusplassen 25 1430 Ås 47-90094620 egil.molteberg@gmail.com
Colin Murphy Hellinga 8C 1433 Ås 47-95261618 murphycolin11@gmail.com
Jan Mæhlen Ekornveien 6D 1430 Ås 47-98676003 jmahlen@medisin.uio.no
Finn Måge Rådhusplassen 25 1430 Ås 47-90968435 finn.mage@online.no
Shanthi Nagothu Blåfjellet 10 1430 Ås 47-47252606 shanthi.nagothu@gmail.com
Udaya Sekhar Nagothu Blåfjellet 10 1430 Ås 47-99015621 nagothu.udayasekhar@nibio.no
Nina Nagy Måltrostveien 3D 1430 Ås 47-99491503 nina.nagy@nibio.no
Yngve Norderval Rådhusplassen 2C 1430 Ås 47-90581082 yngve-no@online.no
Per Holm Nygaard Fagerliveien 16 1435 Ås 47-91138138 phn@skogoglandskap.no
Ragnhild Næverlid Bregneveien 14 1433 Ås 47-95115342 rane55@online.no
Jan Erik Olsen Haugerudveien 81 1434 Ås 47-95206611 jaeriko@online.no
Arne Pedersen Gamle Kongevei 38 1400 Ski 47-97015135 dc9classic@gmail.com
Bal Ram Singh Bråtenveien 8 1435 Ås 47-45850778 balram.singh@nmbu.no
Arne Skjelvåg Bregnevegen 26 1433 Ås 47-90785137 arne.skjelvag@nmbu.no
Sveinung Skjold Parallellen 20 1435 Ås 47-48183044 svskjol@online.no
Stein Skråning Moerveien 8B 1430 Ås 47-90648831 stein@skraning.no
Kari Nässelqvist Solberg Brynhildsvei 9 1430 Ås 47-97106858 karinesselqvist@hotmail.com
Henrik Solbu Fagerliv. 14 1435 Ås 47-90760483 henrik@solbu.org
Torstein Steine Parallellen 66 1435 Ås 47-91159780 torstein.steine@nmbu.no
Gjermund Stormoen Løkkedalsveien 20 1444 Drøbak 47-90606470 gjermund.stormoen@alemona.no
Anne-Marte Tronsmo Haugerudv. 35 1434 Ås 47-41518198 anne-marte.tronsmo@nmbu.no
Erling Tveit Liaveien 20A 1435 Ås 47-48294448 am-tvei@online.no
Aud-Helén Værdal Landåskollen 29 1430 Ås 47-48038261 audhelenv@gmail.com
Jon Kristian Øiestad Dysterbråtan 19 1435 Ås 47-97665009 roiestad@online.no

Sosiale medier

Møteinformasjon

Møtested: Kulturhuset, Seniorsenteret
Adresse: Moerveien 1
Postnummer: 1430
Sted: Ås
Land: NO
Møtedag: Tirsdag
Møtetid: 19:15:00
Møtespråk: no

Les mer



rotary lenker

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

NORFO - Rotary RSS

Loading RSS...

District - Rotary RSS

Loading RSS...